Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 45185
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 45185 Bushing Brass Idler 11467
Item:
#1324198
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45185 |
| Manufacturer Part # | 45185 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45185 Bushing Brass Idler 11467
