$1.49
$1.68
Compare Price
You save
$0.19
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 45194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 45194 Washer Flat 5/16 Id Alum
Item:
#1324346
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45194 |
| Manufacturer Part # | 45194 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 45194 Washer Flat 5/16 Id Alum
$1.49
$1.68
You save
$0.19
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45194 Washer Flat 5/16 Id Alum
