$2.24
$3.15
Compare Price
You save
$0.91
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 45283
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 45283 Grooved Pin N5555 Nem
Item:
#1326898
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45283 |
| Manufacturer Part # | 45283 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 45283 Grooved Pin N5555 Nem
$2.24
$3.15
You save
$0.91
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45283 Grooved Pin N5555 Nem
