Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nemco 45390 Infinite Switch
| Fits with Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45390 |
| Manufacturer Part # | 45390 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45390 Infinite Switch 120v 15 Amp Palnut Mount Flat Up, Merco Dial # 22-1242, Star Broiler Hot Dog Steamer Dial# 22-1084, Star Bun & Food Warmer Dial # 22-1349, Star Knob Off-lo-2-6-hi # 22-1300, Eagle Metal Masters Warmer 7qdi 7qt 11qdi 11qt M1220fw, Lcw-120 Lcw-2-120 Tm1220fw., Series 1200(cwd Fwd Fwe) 1200swd Fw (prior To 1/90)., Hobart Model, Merco Warmer All Overhead Type Warmers., Star Broiler Hot Dog Broiler Series 11c-b 174, 175 175c-b (not Cba Or Sba)., Warmer 130dir 138dir 139dir.
