$6.19
$9.92
Compare Price
You save
$3.73
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 45515-1-P6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 45515-1-P6 Thread Cap 6pk
Item:
#1851183
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45515-1-P6 |
| Manufacturer Part # | 45515-1-P6 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 45515-1-P6 Thread Cap 6pk
$6.19
$9.92
You save
$3.73
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45515-1-P6 Thread Cap 6pk