$1.08
$1.75
Compare Price
You save
$0.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 45741 Cotter Pin 1/16 Ss
Item:
#1894424
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 45741 |
| Manufacturer Part # | 45741 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 45741 Cotter Pin 1/16 Ss
$1.08
$1.75
You save
$0.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 45741 Cotter Pin 1/16 Ss