Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 46294
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 46294 Chain Drive Rg14640
Item:
#1324325
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 46294 |
| Manufacturer Part # | 46294 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 46294 Chain Drive Rg14640
