$46.74
$75.00
Compare Price
You save
$28.26
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 466-1 Blade Assy 3/16in
Item:
#1145612
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 466-1 |
| Manufacturer Part # | 466-1 |
| Height | 1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Nemco 466-1 Blade Assy 3/16in
$46.74
$75.00
You save
$28.26
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 466-1 Blade Assembly, 3/16" Cut 13 Blades 1/4"-20 Holes On 1-1/4" Ctrs, 9-7/8" Long, Nemco Easy Tomato Slicer
