$1.43
$1.68
Compare Price
You save
$0.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 48167
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 48167 Bumper Rubber 6 32 Stem
Item:
#1324210
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 48167 |
| Manufacturer Part # | 48167 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 48167 Bumper Rubber 6 32 Stem
$1.43
$1.68
You save
$0.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 48167 Bumper Rubber 6 32 Stem
