Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 48294
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 48294 Power Supply
Item:
#1324382
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 48294 |
| Manufacturer Part # | 48294 |
| Height | 1.85" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 48294 Power Supply
