$24.59
$31.00
Compare Price
You save
$6.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 48605
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 48605 Leg With Foot 4" Adjust Able Single
Item:
#1838833
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 48605 |
| Manufacturer Part # | 48605 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 48605 Leg With Foot 4" Adjust Able Single
$24.59
$31.00
You save
$6.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 48605 Leg With Foot 4" Adjust Able Single