$56.71
$86.10
Compare Price
You save
$29.39
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nemco .
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 49651
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Nemco 49651 1/3 Size Pan 2 1/2" Deep With Handle
Item:
#1669325
Technical details
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 49651 |
| Manufacturer Part # | 49651 |
| Height | 9" |
| Width | 13" |
| Depth | 21" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nemco 49651 1/3 Size Pan 2 1/2" Deep With Handle
$56.71
$86.10
You save
$29.39
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 49651 1/3 Size Pan 2 1/2" Deep With Handle
