$27.07
$28.10
Compare Price
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nuova Simonelli 98120001 Neplax Valve Viton 16 5 Bar 1
Item:
#1509503
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 98120001 |
| Manufacturer Part # | 98120001 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nuova Simonelli 98120001 Neplax Valve Viton 16 5 Bar 1
$27.07
$28.10
You save
$1.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Nuova Simonelli 98120001 Neplax Valve Viton 16 5 Bar 1
