Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 0641-1028-0001K Kit Arm Chain Take Up Rh
Item:
#1509772
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0641-1028-0001K |
| Manufacturer Part # | 0641-1028-0001K |
| Height | 4.9" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 17" |
| Weight | 2.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 0641-1028-0001K Kit Arm Chain Take Up Rh
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 0641-1028-0001K Kit Arm Chain Take Up Rh