Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 0641-1201-003 17 In Tip Scraper
Item:
#1508337
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0641-1201-003 |
| Manufacturer Part # | 0641-1201-003 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 16.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 0641-1201-003 17 In Tip Scraper

