Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32
Rated 5.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1149620
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0797-0029-1 |
| Manufacturer Part # | 0797-0029-1 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32

