$115.35
$161.60
Compare Price
You save
$46.25
(29%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 10 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0797-0029-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32
Item:
#1557142
35+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0797-0029-1 |
| Manufacturer Part # | 0797-0029-1 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32
$115.35
$161.60
You save
$46.25
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 0797-0029-1 Blade Type A Set Of 32

