Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 1308-0007-001 Shaft Pivot 13 3/8 Long
Item:
#1509700
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 1308-0007-001 |
| Manufacturer Part # | 1308-0007-001 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 1.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 1308-0007-001 Shaft Pivot 13 3/8 Long
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 1308-0007-001 Shaft Pivot 13 3/8 Long