Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 5106-8920 Cap Neoprene
Item:
#1569814
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5106-8920 |
| Manufacturer Part # | 5106-8920 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 5106-8920 Cap Neoprene
$5.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 5106-8920 Cap Neoprene