Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 5601-4222
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 5601-4222 Belt 24 X 110 F10z Simple X
Item:
#1839447
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5601-4222 |
| Manufacturer Part # | 5601-4222 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 5601-4222 Belt 24 X 110 F10z Simple X
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 5601-4222 Belt 24 X 110 F10z Simple X