$0.07
$0.16
Compare Price
You save
$0.09
(56%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 5851-9357 Washer Lock 1/4" Id
Item:
#1151380
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5851-9357 |
| Manufacturer Part # | 5851-9357 |
| Height | 0.06" |
| Width | 0.49" |
| Depth | 0.49" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Oliver Products 5851-9357 Washer Lock 1/4" Id
$0.07
$0.16
You save
$0.09
(56%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 5851-9357 Washer Lock 1/4" Id

