Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 59117210 Knob 4 Arm W/ Stud M5 0.8x15
Item:
#1147891
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 59117210 |
| Manufacturer Part # | 59117210 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 59117210 Knob 4 Arm W/ Stud M5 0.8x15
$22.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 59117210 Knob 4 Arm W/ Stud M5 0.8x15

