Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 711-0004-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products 711-0004-1 Scoop Bagging3 3/4"x 18 5/8" Panera Bread Only
Item:
#1569812
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 711-0004-1 |
| Manufacturer Part # | 711-0004-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products 711-0004-1 Scoop Bagging3 3/4"x 18 5/8" Panera Bread Only
$105.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products 711-0004-1 Scoop Bagging3 3/4"x 18 5/8" Panera Bread Only