Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products OLI5843-0538 Thumbscrew 1/4 20 X 1"
Item:
#1144549
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | OLI5843-0538 |
| Manufacturer Part # | OLI5843-0538 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Oliver Products OLI5843-0538 Thumbscrew 1/4 20 X 1"
$23.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products OLI5843-0538 Thumbscrew 1/4 20 X 1"