$2.33
$3.26
Compare Price
You save
$0.93
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other OLI5843-1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Oliver Products OLI5843-1001 Screw S/s
Item:
#1149198
Technical details
| Fits with Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | OLI5843-1001 |
| Manufacturer Part # | OLI5843-1001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Oliver Products OLI5843-1001 Screw S/s
$2.33
$3.26
You save
$0.93
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Oliver Products OLI5843-1001 1/4-20 X 1/2
