FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
OlympicJ63UG Post 63" Mobile Works With Stem Caster
| Manufacturer | Olympic |
|---|---|
| Model Number | J63UG |
| Manufacturer Part # | J63UG |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.8 lbs |
| UPC | 8-10046-79347-3 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Olympic, J63UG, Post 63", mobile, works with stem caster, grooved at 1" intervals, chromate with Olympic Gray-Guard™ epoxy finish, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
