$15.85
$33.94
Compare Price
You save
$18.09
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 24248 (24248) Bun Pan Baking Tray Full Size 18″ X 26″
Item:
#1778876
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 24248 |
| Manufacturer Part # | 24248 |
| Material | Aluminum |
| Style | Solid |
| Gauge | 18 Ga |
| Size (approximate) | 18" X 26" = Full Size Bun / Sheet |
| Finish | Uncoated |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
Omcan 24248 (24248) Bun Pan Baking Tray Full Size 18″ X 26″
$15.85
$33.94
You save
$18.09
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 24248, (24248) Bun Pan Baking Tray, full size, 18″ x 26″, 18 gauge aluminum
