$21.93
$46.96
Compare Price
You save
$25.03
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 47860 (47860) Mandarin Wok 16″ Dia. Welded Joint
Item:
#2010339
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 47860 |
| Manufacturer Part # | 47860 |
| Material | Iron |
| Handle | 1 Handle |
| Size | 16 - 20" |
| Height | 9" |
| Width | 16" |
| Depth | 22" |
| Weight | 4 lbs |
Omcan 47860 (47860) Mandarin Wok 16″ Dia. Welded Joint
$21.93
$46.96
You save
$25.03
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 47860, (47860) Mandarin Wok, 16″ dia., welded joint, cast iron, black
