Free Shipping
Free Shipping
$655.33
$695.99
Compare Price
You save
$40.66
(6%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 48299 (48299) Overshelf Double Tier 47″W X 15"D X 33"H
Item:
#2009340
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 48299 |
| Manufacturer Part # | 48299 |
| Construction | Stainless Steel |
| Shelves | Double |
| Depth (front - back) | 15" |
| Gauge | 18 Gauge |
| Width (side - side) | 37" - 48" |
| Height | 33" |
| Width | 47" |
| Depth | 15" |
| Weight | 133 lbs |
Omcan 48299 (48299) Overshelf Double Tier 47″W X 15"D X 33"H
$655.33
$695.99
You save
$40.66
(6%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 48299, (48299) Overshelf, double tier, 47″W x 15"D x 33"H, stainless steel, for prep table #50046
