Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Omcan 81158 (81158) Pizza Dough Proofing Box 22-1/2” X 15” X 3” Stackable
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81158 |
| Manufacturer Part # | 81158 |
| Height | 3" |
| Depth (short side) | 15" |
| Type | Boxes |
| Material | Polypropylene |
| Height | 3" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 15.2" |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81158, (81158) Pizza Dough Proofing Box, 22-1/2” x 15” x 3”, stackable, polypropylene
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
