$16.35/Dozen
$35.03
Compare Price
You save
$18.68
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 81181 (81181) Handle Holder 3" X 6" Silver Coated Cotton Fabric (12 Pack)
Item:
#1682453
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81181 |
| Manufacturer Part # | 81181 |
| Material | Cotton |
| Size | 6" |
| Height | 0.28" |
| Width | 3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.06 lbs |
Omcan 81181 (81181) Handle Holder 3" X 6" Silver Coated Cotton Fabric (12 Pack)
$16.35/Dozen
$35.03
You save
$18.68
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81181, (81181) Handle Holder, 3" x 6", silver coated cotton fabric (12 pack)
