Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Omcan 81219 (81219) Crostino Serving Board With 3-9/10” Handle Rectangular
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81219 |
| Manufacturer Part # | 81219 |
| Short Side | 5" |
| Long Side / Diameter | 17" - 23" |
| Material | Wood |
| Handle | With Handle |
| Shape | Rectangular |
| Height | 0.5" |
| Width | 23.7" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81219, (81219) Crostino Serving Board, with 3-9/10” handle, rectangular, 23-7/10” x 5-9/10” x 1/2”H, beech plywood
