$201.46
$431.51
Compare Price
You save
$230.05
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 81225 (81225) ARIA Baking Board 39-2/5” X 12” X 3/10”H With Handle Hole
Item:
#1778769
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81225 |
| Manufacturer Part # | 81225 |
| Shape | Rectangular |
| Wood Type | Beechwood |
| Long Side / Diameter | 37" - 42" |
| Short Side | 7" - 12" |
| Height | 0.3" |
| Width | 39.4" |
| Depth | 12" |
| Weight | 3.3 lbs |
Omcan 81225 (81225) ARIA Baking Board 39-2/5” X 12” X 3/10”H With Handle Hole
$201.46
$431.51
You save
$230.05
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81225, (81225) ARIA Baking Board, 39-2/5” x 12” x 3/10”H, with handle hole, perforated, beech plywood
