$26.85
$57.50
Compare Price
You save
$30.65
(53%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Omcan 81933 (80933) Cake Marker 24-3/4" X 16-3/4" 54-square Slices
Item:
#2011340
Technical details
| Manufacturer | Omcan USA |
|---|---|
| Model Number | 81933 |
| Manufacturer Part # | 81933 |
| Material | Metal |
| Slices | 54 |
| Height | 1" |
| Width | 16.75" |
| Depth | 24.75" |
| UPC | 690207809331 |
Omcan 81933 (80933) Cake Marker 24-3/4" X 16-3/4" 54-square Slices
$26.85
$57.50
You save
$30.65
(53%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omcan USA, 81933, (80933) Cake Marker, 24-3/4" x 16-3/4", 54-square slices, stainless steel
