Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega 1860142100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega 1860142100 Shaft Fixed
Item:
#1320607
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | 1860142100 |
| Manufacturer Part # | 1860142100 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega 1860142100 Shaft Fixed