Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega 1860142300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega 1860142300 Bowl Refrigeration
Item:
#1320608
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | 1860142300 |
| Manufacturer Part # | 1860142300 |
| Height | 7.35" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 16.9" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Omega 1860142300 Bowl Refrigeration
$312.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omega 1860142300 Bowl Refrigeration