Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega #NAME?
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega #NAME? Paddle Stirring(msd)
Item:
#1320673
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | #NAME? |
| Manufacturer Part # | #NAME? |
| Height | 1.2" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Omega #NAME? Paddle Stirring(msd)
$14.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omega #NAME? Paddle Stirring(msd)