Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S-7661
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega PMT-S-7661 Switch Stir Blk Msd 11251
Item:
#1129379
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S-7661 |
| Manufacturer Part # | PMT-S-7661 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Omega PMT-S-7661 Switch Stir Blk Msd 11251
$15.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S-7661 Switch Stir Blk Msd 11251
