Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S6611
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega PMT-S6611 Cover Bowl M# Msd 10/20/30
Item:
#1129375
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S6611 |
| Manufacturer Part # | PMT-S6611 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Omega PMT-S6611 Cover Bowl M# Msd 10/20/30
$44.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S6611 Color Clear, Material Polycarbonate, Weight .98 Lb
