KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PMT-S7655
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PMT-S7655 O Ring Spout M# Msd 10/20/30
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PMT-S7655 |
| Manufacturer Part # | PMT-S7655 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PMT-S7655 Color Red, Material Rubber, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 11/16", 17 Mm, Thickness 1/16", 2 Mm, Note Used On Fmp#s 105-1000 105-1001 105-1002 Dispenser
