Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Omega .
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PSH-GL3008
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Omega PSH-GL3008 Bushing
Item:
#1510280
Technical details
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PSH-GL3008 |
| Manufacturer Part # | PSH-GL3008 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PSH-GL3008 Bushing
