Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Ovention OV-STND-2420 Equipment Stand 24"H X 20"W No-drip V-edge On Front
| Manufacturer | Ovention |
|---|---|
| Model Number | OV-STND-2420 |
| Manufacturer Part # | OV-STND-2420 |
| Depth (front - back) | 25 - 30" Deep |
| Base Type | Undershelf |
| Height | 13 - 24" High |
| Base Construction | Stainless Steel Base |
| Width (side - side) | 12" - 23" Wide |
| Top Construction | Stainless Steel Top |
| Height | 24" |
| Width | 20" |
| Depth | 30" |
| Weight | 51 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Ovention, OV-STND-2420, Equipment Stand, 24"H x 20"W, no-drip v-edge on front, 1" splash on sides & back, adjustable undershelf, stainless steel construction, casters