Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A202K3850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic A202K3850 Antenna Upper
Item:
#1137606
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A202K3850 |
| Manufacturer Part # | A202K3850 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
Panasonic A202K3850 Antenna Upper
$51.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A202K3850 Panasonic Ne-(1257r 1258r 2157r)

