Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A393C-3856
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic A393C-3856 Latch Switch Assembly
Item:
#1141404
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A393C-3856 |
| Manufacturer Part # | A393C-3856 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
Panasonic A393C-3856 Latch Switch Assembly
$55.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A393C-3856 Assembly With (5) Switches, Panasonic Ne-1257r

