Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A6144-3E10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic A6144-3E10 Motor Antenna
Item:
#1152192
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A6144-3E10 |
| Manufacturer Part # | A6144-3E10 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic A6144-3E10 Motor Antenna
$58.38
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A6144-3E10 Antenna Motor Weight .22lb

