Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A900C3A40AP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic A900C3A40AP Cable
Item:
#1510333
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A900C3A40AP |
| Manufacturer Part # | A900C3A40AP |
| Height | 3.6" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic A900C3A40AP Cable
$290.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A900C3A40AP Cable