Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic ANE61424L0AG Switch Latch
Item:
#1510120
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE61424L0AG |
| Manufacturer Part # | ANE61424L0AG |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic ANE61424L0AG Switch Latch
$6.08
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE61424L0AG Switch Latch
