Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic ANE6161-3X0
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic ANE6161-3X0 Switch Microinterlock
Item:
#1152154
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | ANE6161-3X0 |
| Manufacturer Part # | ANE6161-3X0 |
| Height | 0.61" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.76" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic ANE6161-3X0 Switch Microinterlock
$21.54
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic ANE6161-3X0 Interlock Microswitch Weight .019lb
