Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic F62308F20AP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic F62308F20AP Fuse
Item:
#1839541
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F62308F20AP |
| Manufacturer Part # | F62308F20AP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F62308F20AP Fuse