Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Panasonic .
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic H3020-3850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic H3020-3850 Hook Door (microwave)
Item:
#1135063
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | H3020-3850 |
| Manufacturer Part # | H3020-3850 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
Panasonic H3020-3850 Hook Door (microwave)
$27.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic H3020-3850 Color White, Material Plastic, Length 7", 178 Mm, Width 2 1/2", 64 Mm, Depth 1 11/16", 43 Mm